NARODOWE CZYTANIE 2016

Dnia 13 września 2016 r. uczniowie Gimnazjum i Liceum uczestniczyli w szkolnej edycji NARODOWEGO CZYTANIA. Tegoroczna uczta intelektualna koncentrowała się na lekturze „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza. Wydarzeniu  patronowała Gminna Biblioteka Publiczna, którą w tym dniu reprezentowały        p. Lucyna Malczyk - Dyrektor GBP oraz p. Barbara Małysa- pracownik biblioteki.                Honorowymi gośćmi  i jednocześnie lektorami byli:p. Marcin Pająk - Wójt Gminy Zawoja oraz p. Krzysztof Jordanek- emerytowany Dyrektor i nauczyciel naszego Zespołu. Do grona lektorów dołączyli również uczniowie: Daria Wieczorek, Alicja Wilczyńska, Maciej Woźnica, Zuzanna Budzowska, Patryk Jabłoński, Roksana Marek, Dominika Oleksa, Zofia Budny, Martyna Giertuga, Aleksandra Kuś, Angelika Zajda, Ewelina Kozina, Arkadiusz Skocz, Tymoteusz Jezutek.
Uroczystość przebiegała w miłym i podniosłym nastroju. W „otoczeniu słowno- muzycznych oraz tematycznych prezentacji".

Zapraszamy do galerii !!!